Pardubice vítají sportovce!

Házená ve čtvrtek a pátek v "nafukovačce"...

České akademické hry jsou exkluzivní pravidelnou multisportovní studentskou soutěží, resp. množinou akademických mistrovství ČR, která jsou pořadatelé schopni po stránce technické, organizační a ubytovací uspořádat. ČAH se mohou zúčastnit studenti všech vysokých škol ČR. Letošní 15. ročník her bude hostit Univerzita Pardubice, kde se od 26. 6. do 1. 7. utkají mladí sportovci v 22 disciplínách na 15 sportovištích a budou tak bojovat o titul Akademický mistr/yně. Pardubice přivítají celkem 2500 sportovců z celkem 50 vysokých a vyšších odborných škol.

V této „porci“ sportu a sportovců má své místo i házená. Finálový turnaj se odehraje ve čtvrtek a v pátek, když ve čtvrtek se bude hrát ve skupinách o postupy a v neděli pak semifinále a finále obou kategorií. Vše v „naší“ nafukovací hale na Dukle.

V řadách některých družstev hrají hráčky a hráči, kteří nastupují v ligových a interligových soutěžích. Uvidíme i dvě naše odchovankyně Týnu Pánkovou a Ivet Cvingráfovou, které hrají za Univerzitu Brno.
Proto se přijďte podívat a na závěr sezóny se pobavit skvělou házenou!!!

Rozlosování najdete v příloze článku…

 

Fotky ZDE...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit