Víkendová pozvánka - liga odložena

Žákyně budou trávit víkend ve Velkém Meziříčí, ZÁPASY DOROSTENEK A ŽEN ZRUŠENY!!!

Mladší a starší žačky

O víkendu se budeme potkávat na trase Pardubice - Velké Meziříči když v sobotu se účastní turnaje Ligy Vysočina starší žákyně a v neděli žákyně mladší. Trenéři mají k dispozici skoro celé kádry. Jediná omluvenka je od Lucie Hácové, která jede na pěveckou soutěž. Mladší žákyně si vypůjčí děvčata ročníku 2005 od minek a proto se těší na plnou lavičku. Starší žákyně si po minulém neúspěšném představení v Havlíčkově Brodě jedou napravit reputaci, vedení věří, že tak učiní a nezklamou jejich důvěru.

Sestava sobota starší žákyně:
Nela Říhošková,
Michaela Voženílková, Karolína Tláskalová, Nikola Dufková, Tereza Smejkalová I., Tereza Smejkalová II.,Eliška Herzánová, Petra Sankotová, Viktorie Pfeiferová, Monika Slabá, Veronika Tatarová, Michaela Friedlová, Petra Voženílková

Rozpis a tabulku najdete ZDE...

Sestava neděle mladší žákyně:
Nikola Kudrnková,Michaela Košťálová, Tereza Puchernová, Tereza Králová, Tereza Smejkalová I., Tereza Smejkalová II., Petra Voženílková, Kristýna Faltejsková, Anna Vrbová, Michaela Friedlová, Anežka Kollariková, Petra Hepnarová, Veronika Tatarová, Zuzana Zderadičková, Lucie Stodolová.

Rozpis a tabulku najdete ZDE...

 

Mladší dorostenky

Zápas pro velkou marodku bystřických hráček je odložen.

Ženy

Zápas na žádost Velké Bystřice pro velkou marodku odložen.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit