Víkendová pozvánka

O víkendu naše družstva čekají tři akce.

 

 

Mladší dorostenky hrají doma ligu, starší žačky jedou na Žákovskou ligu a mladší na Ligu Vysočiny. Ženy mají zápas se Zubřím přeložen na 17.4. od sedmnácti hodin v nafukovačce.

Mladší dorostenky přivítají v neděli od patnácti hodin družstvo Sokola Poruby, které je momentálně na sedmém místě s dvanácti body. Naše družstvo po porážce v Ivančicích kleslo na poslední místo, a tak trenéři Budka Petr a Kumpán René určitě děvčata dobře namotivují, aby se pokusily ziskem bodů odpoutat ode dna tabulky.

Jak dopadl podzimní zápas, najdete ZDE
Ostatní rozpis a tabulku najdete ZDE

Zápas řídí Lukášové Ledvinka a Lehký.

 

Po dlouhé přestávce vyráží družstvo mladších žaček na první jarní turnaj ligy Kraje Vysočina do Žirovnice, kde se utkají s družstvy Žirovnice A,B, Jindřichova Hradce a Velkého Meziříčí.
V družstvu bude chybět pouze Kristýna Faltejsková, která brázdí svahy ve slunné Itálii. Trenéři věří, že holky nějaký ten bodík přivezou.

Sestava: video
Hepnarová Petra, Košťálová Michaela, Kollariková Anežka, Králová Tereza, Kudrnková Nikola, Puchernová Tereza, Smejkalová Tereza II., Vrbová Anna, Zderadičková Zuzana.

Rozpis a tabulku najdete ZDE...

 

Starší žákyně odjíždějí v sobotu 12. 3. 2016 na žákovskou ligu do Olomouce. Odehrají čtyři zápasy. Čekají je družstva HC Zlín A, DHK ZORA Olomouc B, TJ Sokol Vršovice, HC Háje Praha.

Sestava Pardubic:
Nela Říhošková,
Karolína Tláskalová, Petra Sankotová, Lucie Hácová, Monika Slabá, Veronika Tatarová, Tereza Smejkalová, Nikola Dufková, Michaela Friedlová, Eliška Herzánová, Viktorie Pfeiferová.

Trenér : Zdenek Herzán
Vedoucí družstva : Vladimír Zemek

Rozpis a tabulku najdete ZDE...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit