Liga do Ivančic

Rodné město Vladimíra Menšíka přivítá v neděli naše ligová družstva ve čtvrtém kole jarní části.

Mladší dorostenky čeká velmi těžký zápas, když domácí celek ztratil na jaře pouze bod a je na skóre druhý v tabulce. Trenéři René Kumpán a Petr Budka budou chtít po svých svěřenkyních maximální bojovnost a nasazení, protože proti silnému soupeři to musí být samozřejmost.

Tabulku a ostatní rozpis najdete ZDE
Na podzim dopadl zápas TAKTO

 

Ženy čeká také silný soupeř, který je jen jeden bod za nimi a tudíž se bude jednat o přímý boj o druhé místo. V případě vítězství našich děvčat se bude jednat o upevnění této příčky, když případná porážka je může teoreticky stát i místo třetí.

Trenér Ruda Šimon si ale ztrátu bodů nepřipouští a společně s hráčkami udělá vše pro plný zisk bodů. Zápasy s hráčkami Ivančic jsou vždy vyrovnané a napínavé až do konce. Zpestřeny jsou i účastí dvou našich hráček v družstvu soupeřek, Ivety Cvingráfové a Kristýny Pánkové, které jsou na jihu Moravy na hostování.
V našem družstvu budou chybět nemocné spojky Peřinová Pavla a Kutílková Lucie.

Sestava na neděli je tedy: video
Zdarsová Stanislava a Likšová Martina
Uhlířová Markéta, Stejskalová Michaela, Jirásková Kateřina, Řeháková Veronika, Talacková Tereza, Pekárková Adéla, Hainzová Aneta, Novotná Pavla, Lévaiová Kateřina, Jirásková Eva a Phanová Linda.

Tabulku a ostatní rozpis najdete ZDE
Na podzim dopadl zápas TAKTO

Zápas řídí dvojice rozhodčích Beneš Adam a Chalupa Stanislav.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit