O body "doma"

V neděli dorostenky a ženy v nafukovací hale na Dukle hostí Hanačky...

Třetí kolo ligových soutěží pokračuje o nastávajícím víkendu, když naše družstva sehrají své zápasy na domácí půdě.

Mladší dorostenky hostí v neděli DHK Zoru Olomouc od patnácti hodin v nafukovací hale na Dukle. Domácí hráčky stále čekají na zisk prvních jarních bodů, takže v domácím prostředí určitě udělají svěřenkyně trenérů Petra Budky a René Kumpána maximum pro to, aby to už neplatilo.

Rozpis a tabulku najdete ZDE
Jak dopadl zápas na podzim najdete ZDE...

 

Ženy od sedmnácti hodin hostí také družstvo z Hané, ale jedná se o SK UP Olomouc. Tady je situace obrácená, když naše hráčky oba své zápasy vyhrály a před hostujícím družstvem mají náskok dvanácti bodů.

Tak to vidí trenér Ruda Šimon před zápasem: „Na čtvrtečním tréninku jsem měl na tréninku sedm „lidí“, takže musím na nominaci počkat do zítra. Postavení v tabulce nám velí získat oba body a tomu já pevně věřím, protože holky jsou v pohodě a do zápasu, i přes absence v tréninku, dávají maximum.

Zatím jsou na neděli jisté:video
Zdarsová Stanislava
Uhlířová Markéta, Stejskalová Michaela, Řeháková Veronika, Talacková Tereza, Pekárková Adéla, Novotná Pavla, Lévaiová Kateřina a Phanová Linda
Nejisté:
Lišková Martina
Kutílková Lucie. Jirásková Kateřina Hainzová Aneta, Jirásková Eva a Peřinová Pavla.

Rozpis a tabulku najdete ZDE…
Jak dopadl zápas na podzim najdete ZDE...

Oba zápasy řídí dvojice rozhodčích Melka Jiří a Studecký Jiří z Prahy.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit