Liga do Karviné

V sobotu hrají mladší dorostenky a ženy se Sokolem Karviná...

Severní Morava bude v sobotu destinací pro naše ligová družstva. Respektive město Karviná, kde obě odehrají druhé kolo jarní části soutěže.

Mladší dorostenky po nevydařené premiéře minulý týden s Bohunicemi mají co napravovat, takže trenéři René Kumpán a Petr Budka očekávají zlepšený výkon a i zisk nějakého bodu.

Ostatní rozlosování a tabulku najdete ZDE...
Jak dopadl zápas na podzim najdete ZDE...

 

V družstvu žen panuje sice spokojenost ze zisku dvou bodů s Bohunicemi, ale nad předvedeným výkonem opravdu ne. Hlavně je co zlepšovat v útoku a v proměňování brankových příležitostí. A právě na tuto činnost trenér Ruda Šimon zaměřil tréninky, takže v sobotu se ukáže, zda to dívkám něco dalo.

„I když domácí družstvo má pouhé čtyři body, nebude to nic lehkého. Ono se totiž na Moravě těžko vyhrává. Já jsem rád, že hráčky chtějí při tréninku pracovat na tom, co nám nejde a k tréninkům přistupují zodpovědně. K dispozici jsou všechny hráčky, takže po domluvě doma zůstává Pavla Peřinová.“ Říká trenér před odjezdem.

Sestava. video
Zdarsová Stanislava a Likšová Martina
Uhlířová Markéta, Stejskalová Michaela, Jirásková Kateřina, Řeháková Veronika, Talacková Tereza, Pekárková Adéla, Hainzová Aneta, Novotná Pavla, Lévaiová Kateřina, Jirásková Eva, Phanová Linda a Kutílková Lucie.

Ostatní rozlosování a tabulku najdete ZDE...
Jak dopadl zápas na podzim najdete ZDE...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit