Začínáme "doma"

Mladší dorostenky a ženy hostí v sobotu Tatran Bohunice...

Po dlouhé zimní přestávce se o nastávajícím víkendu rozjíždějí ligové soutěže. Naše družstva mladších dorostenek a žen zahajují v sobotu od patnácti, respektive sedmnácti hodin v nafukovací hale na Dukle. Obě shodně s družstvy Tatranu Bohunice.

Mladší dorostenky

Trenéři Kumpán René a Kupka Petr mají k dispozici kompletní tým a hodně natrénováno. Takže velké očekávání všech zúčastněných, ale i příznivců.

Ostatní rozpis a tabulku najdete ZDE
Podzimní zápas ZDE

Ženy

V družstvu žen panuje dobrá nálada, ale s natrénováním je to horší. Tréninky se smrskly na dva týdně, a přesto trenér Ruda Šimon na nich kompletní tým neviděl. Příčiny jsou různé a bohužel se s tím nedá nic dělat. Pracovní, či studijní povinnosti mají před tréninky přednost, a když k tomu přidáme nějakou tu nemoc, či zranění, je výsledek „nedobrý“.

Nebude to taková pohoda jako před podzimem, ale zkušenosti se nezapomínají a polovina týmu je na tom dobře i fyzicky. Takže mi nezbývá než doufat.“ Posteskl si trenér před zápasem.

K sobotnímu zápasu nenastoupí Lucie Březovjáková, která je studijně v zahraničí, Peřinová Pavla je po delší nemoci a Hainzová Aneta je nemocná.

Sestava: video
Zdarsová Stanislava a Likšová Martina
Uhlířová Markéta, Stejskalová Michaela, Jirásková Kateřina, Řeháková Veronika, Talacková Tereza, Pekárková Adéla, Novotná Pavla, Lévaiová Kateřina, Jirásková Eva, Phanová Linda a Kutílková Lucie.

Ostatní rozpis a tabulku najdete ZDE
Podzimní zápas ZDE

Oba zápasy řídí rozhodčí Křiženecký Jan a Jaroslav Dostál.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit