Příprava v Nymburku

S reprezantací podle předpokladů

Oba zápasy splnily svůj účel...
Výsledky nejsou důležité...
Snad to našim děvčatům něco dalo...

Přesně podle předpokladů dopadly přípravné zápasy s družstvem reprezentace ČR dorostenek. Výsledky 34 : 13 a 37 : 12 ve prospěch repre jsou zcela logické. Ale nejsou důležité. Podle slov trenérky repre Martiny Papežové přesně toto potřebovali. Né to vysoké vítězství, ale soupeře kdy si mohou vyzkoušet různé obrané i útočné činnosti bez rizika zranění. Naše děvčata samozřejmě neměla na reprezentační výběr nárok, ale nic jim na palubovce nedarovala. Trochu nestíhala v obranné fázi, ale v útoku si počínala celkem dobře. Soupeřky je sice sem tam donutily k chybám, ale dokázaly jim i zatopit. Těch málo vstřelených branek je jen důsledkem výborných zákroků reprezentačních brankářek.
Podle trenéra Rudy Šimona by tyto zápasy měly jeho svěřenkyním dát co nejvíce. Pokud měly zájem mohly od reprezentantek odkoukat mnoho individuálních činností. Ať se to týká rychlosti přihrávek či přehledu v obraných i útočných situacích. Toto jsou právě největší slabiny jeho oveček.
Hráčky které studují na sportovním gymnáziu byly od trenéra  za svůj výkon oznámkovány /známky jsou na privátních informacích/. Tyto známky budou mít velký vliv na konečnou známku v pololetí ze sportotvní přípravy.Sestava a branky našich dívek:
Horáková a Cvingráfová
Pospíšilová 1, Sekerková, Havránková, Stránská 2, Stejskalová J. 2, Stejskalová M. 2, Potůčková, Šrámková 1, Metelková, Marečková 3, Jarošová 1, Ragulová 2, Talacková 2, Teplanová 1, Brožová, Kučerová 2, Pelikánová 6.Sestava reprezentantek ČR:
Vašková a Burdová
Káplová, Borovská, Ficová, Dedeklová, Kubešová, Habrovská, Raková, Romancznová, Cedidlová, Talašová, Švíráková, Adámková, Mlýnková, Bartůžková.


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit