Jak víkend?

 

Starší žačky do Turnova a mladší dorky doma...

 

Starší žačky, doplněné mladšími, hrají v neděli 3.5.2015 v Turnově 4.jarní mistrovský turnaj SPOLEČNÝHO PŘEBORU starších žaček.
Soupeři budou: Kutná Hora, Turnov, Bělá p. Bezdězem, Mělník.

Sestava ml.ž.: Petra Voženílková, Michaela Friedlová, Petra Sankotová, Viktorie Faiferová, Veronika Tatarová, Tereza Smejkalová I, Anežka Kollariková, Monika Slabá.
Sestava st.ž.: Valentýna Kurková, Karolína Tláskalová, Nikola Dufková, Nela Říhošková, Nela Zápotocká.

Trenéři: Vladimír Zemek a Petr Voldán

 

Jedenácté kolo 2. ligy mladších dorostenek „přihraje“ do Pardubic tým Sokolu Poruba B. Severomoravský tým je v tabulce o místo výš před naším družstvem a má celkem o tři body více. Pro děvčata DHK Pardubice to bude v neděli v 15:00 hodin předposlední ligové vystoupení sezony 2014/2015 na domácí půdě. Utkání to určitě nebude jednoduché, ale poslední zápas v hale na Dukle proti Bohunicím našim děvčatům vyšel, tak proč nemyslet na zisk dalších dvou bodů. V pořadí ligy už nás bohužel asi tyto body směrem nahoru neposunou. Ale o to uvolněněji a v pohodě mohou naše hráčky předvést to nejlepší, co v nich je. Tak přijďte fandit – Páárdubice, Páárdubice ….!

Sestava: Nela Zápotocká, Tereza Levinská, Markéta Jirásková, Kateřina Lévaiová, Daniela Vaňková, Veronika Kohoutová, Michaela Plívová, Barbora Voldánová, Barbora Fašková, Lenka Bartůňková, Anna Vaďáková, Markéta Bartoníčková, Martina Řezníčková, Markéta Dutková.

.Tabulka ZDE...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit