Příprava v plném proudu

liga_nohy

Už týden „jede" příprava mladších dorostenek a obou družstev žen naplno.

Před naším klubem je další sezóna

ligamic

V obsazení soutěží dochází ke změnám,

Sportovní hala

Bude mít "sporťák" halu?

Zpráva z Mladé fronty...
Mluvilo se o ní i v regionální televizi...
No uvidíme...

Budoucnost klubu

Náš klub se specializuje převážně na práci s děvčaty. V tomto trendu chceme pokračovat. I když se v poslední době se věnujeme i malému počtu chlapců. Bude záležet na spolupráci s klubem HC Pardubice jestli bude mít o tyto chlapce zájem.
Velmi dobrá je v poslední době spolupráce s klubem Sokol Chrudim. Tuto spolupráci chceme rozvíjet i v příštích sezónách. Jde hlavně o zkvalitnění výkonnosti družstev dorostenek a žen.
V neposlední řadě nelze pominout fakt, že klub Sokola Chrudim disponuje velmi pěknou sportovní halou, která v Pardubicích stále chybí. Další spolupráce našeho klubu je se sportovním gymnáziem v Pardubicích.
Na tomto gymnázium mohou studovat děvčata nejen z našeho klubu, ale i z jiných klubů z celé ČR. Výhodou studia je možnost tréninku v době studia v dopoledních hodinách pod vedením profesionálních trenérů. Dále studentky využívají zařízení a služeb školy jako je sauna, posilovna, hala, masáže…
V odpoledních hodinách dívky trénují s dorostenkami v našem klubu. Ovšem mistrovské utkání mohou hrát jak za mateřský klub, tak za klub náš v rámci hostování.

Další články...

  1. SEZÓNA 2006/07