Vršovice, ale i ostatní zírali nad výkonem béčka

VrsB

SHK D-P Pardubice B - Sokol Vršovice  27 : 17  /14:3/

Další zápas našeho béčka byl pln očekávání, zda se podaří už konečně bodovat, ale také zda hráčky splní to co jim trenéři „nařídí". A kdo byl přítomen, tak se nestačil divit.

 

Liga_29.10_061

Zápas se pro naše družstvo vyvíjel zcela normálně. Když jsme dobře bránili, tak jsme zase nedávali branky. Takže remíza 2:2 v osmé minutě se zdála normální. Jenže co pak následovalo, bralo všem přítomným dech. Výborná obrana pokračovala, a když byla navíc korunovaná výborným výkonem golmanek,[inset side=right]Všem chci poděkovat za velmi pěkný sportovní zážitek.[/inset] tak by v tom byl čert, aby se to nezlomilo. Do konce poločasu naše, velmi dobře a kolektivně hrající družstvo, nedovolilo soupeřkám skoro nic. Vlastně vstřelit ještě jednu branku. Ale to bylo vše. Sami hráčky nevěřily, svým očím, když o poločase viděly na světelné tabuli u soupeřek svítit číslo TŘI !!!
Druhý poločas byl už podstatně vyrovnanější, protože hostující hráčky chtěly ten velmi nepříznivý výsledek aspoň zkorigovat a naše hráčky zase trochu polevily a vše už nevycházelo jako v první půli. I když druhý poločas „holky" o branku prohrály, nic to nemění na faktu, že konečně podaly výkon hodný ligových hráček.

„Jsem nadmíru spokojen. Skoro vždycky, když hráčky poslechnou rady, tak vítězí. Ukázalo se, že když je dobrá obrana, je vítězství podstatně jednodušší." Řekl po zápase trenér Ruda Šimon.
„Já jsem jen chvílemi tiše zíral, kdeže se to v našich hráčkách bere. Všem chci poděkovat za velmi pěkný sportovní zážitek."
To jsou zase slova trenéra Luboše Bubna.

 

Sestava a branky:
Vašková a Vlasáková
Leugnerová 2, Uhlířová P. 1/1, Peřinová 4, Ragulová 2, Stránská 3, Marečková 1, Jaglová 2, Metelková 1,
ale hezkej, Teplanová 2, Pánková 5 a Kučerová 3.

 Fotky   g340323

Zápas řídili „plzeňáci" Kozler Tomáš a Mošna Pavel.

Liga_29.10_079

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit