V Jindřicháči vybojovaný bod

jhb

TJ Házená J.Hradec - SHK D-P Pardubice B   21:21 ( 11:10 )

Do Jindřichova Hradce odjelo sedm statečných a jedna golmanka. Ostatní hráčky jsou buďto nemocné nebo měly prostě jiný program.

Pokyny trenérky Blanky Marečkové před zápasem byly jasné - důsledná a přesná obrana, proměňování gólovek a co nejméně chybovat. Děvčata se „zakousla" do hry hned s prvním hvizdem rozhodčích. Ve čtvrté minutě na světelné tabuli svítilo skóre 0:4 pro nás. Trenér domácího družstva si musel vzít time out, aby své hráčky probral a bohužel se mu to povedlo, v 11 minutě bylo vyrovnáno. Poté se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, až v 21 minutě přišla únava na naše hráčky a domácí družstvo najednou vedlo o 4 góly. Musel tedy přijít náš time out. Děvčata sebrala poslední síly a do poločasu se jim povedlo zkorigovat stav o jednu branku v náš neprospěch.
O poločase byly rady trenérky jasné, pokračovat v obraně z prvního poločasu a nedovolit soupeřkám odskočit o více gólů. Děvčata poslouchala na slovo. I když jim síly docházely, bojovaly jako lvice a jejich vůle neprohrát zápas byla obdivuhodná. Odměnou jim byla remíza.