S Tachovem si naše záloha poradila

tachb

SHK D-P Pardubice B - TJ Slavoj Tachov  30 : 25  /16:12/

 Naší zálohu žen čekal soupeř, který na svém kontě neměl zatím ani jedni vítězství, a tak se očekával zisk dalších bodů našich hráček. A povedlo se.

Liga_12.11_030

Průběh prvého poločasu i přes naše čtyřbrankové vedení nebyl tak jednoznačný. Skóre bylo jak na houpačce. Naše hráčky začaly pěkně od podlahy a za deset minut vedly o čtyři branky. To je zřejmě ukolébalo a soupeřky za osm minut vedly o branku. Trenér Luboš Buben měl plné hlasivky práce, aby ty Šípkové Růženky probudil. [inset side=right]Trenér Luboš Buben měl plné hlasivky práce, aby ty Šípkové Růženky probudil[/inset]Podařilo se mu to čtyři minuty před koncem poločasu, kdy sérií pěti branek si vytvořily slibný náskok.
V druhém poločase se našim hráčkám podařilo občas nějaký ten útok soupeřek ubránit, a protože se jim dařilo v útočné fázi často skórovat, bylo o zisku bodů rozhodnuto.

Trenér si po zápase liboval:" I když jsem z kraje zápasu musel zvyšovat hlas, odehrály „holky" dobrou partii. Výborně zachytala brankářka Vlasáková a i ostatní hráčky odevzdaly dobrý výkon. Budiž jim za to dík."

 

Sestava a branky:
Vlasáková a Vašková
Stránská 7/1, Pánková 2, Jáglová 3, Marečková 2/1, Metelková, Peřinová 7/1, Leugnerová 5
a Teplanová 4.

Fotky ze zápasu  g340323

Ostatní výsledky a tabulku najdete ZDE...

Zápas vedli rozhodčí bráchové Frieserové Lukáš a Bedřich z Lovosic.

Liga_12.11_032