Jedenáct našich si neporadilo se sedmi z Ústí

Bsti

SHK D-P Pardubice B - TJ Spartak Ústí nad Labem  20 : 26  /12:15/

O první zisk bodů se měly dnes pokusit hráčky naší ženské zálohy. A když soupeřky z Ústí nad Labem přijely se sedmi hráčkami, věřil trenér Hamza Petr, že se jim to povede. Ono se jich totiž na zápas sešlo jedenáct, takže proč ne.

 

liga_8.10_009

A od samého začátku to na první výhru vypadalo. Naše hráčky hýřily pohybem a chutí do hry. Dlouho se jim ale nedařilo houževnatým soupeřkám gólově odskočit. Příčinou byly neproměněné brankové příležitosti a chyby v útočné fázi. A když konečně ve čtrnácté a patnácté minutě sérií čtyř branek šly do[inset side=right]V obraně nechávaly výbornou brankářku Cvingráfovou hodně osamocenou.[/inset] čtyřbrankového vedení vypadalo velmi nadějně. Jenže místo, aby hráčky pokračovaly ve výborné hře, tak za deset minut inkasovaly sedm branek a na koni byly zase soupeřky ze severu Čech.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a soupeřky i stále udržovaly tří, čtyř brankový rozdíl. Našim hráčkám se sice dařilo zakončovat útoky brankami, ale v obraně nechávaly výbornou brankářku Cvingráfovou hodně osamocenou.
Jinak všem přítomným podaly jasný důkaz, že jejich fyzička je katastrofální a je pouze na nich, jestli budou chtít s tím něco dělat. Možnosti na to mají.

Sestava a branky:
Skokanová a Cvingráfová
Metelková, Pavlíková 1, Ragulová 3/1, Pechová, Uhlířová P., Pánková 4, Peřinová 2, Stránská 1, Marečková 3/1, Leugnerová 6/1 a Kučerová.

 Fotky ze zápasu  g340323

Zápas řídili rozhodčí bratři Krafkové Jakub a Jan.

liga_8.10_014

Hráčky z Ústí...

liga_8.10_012

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit