Asi tak

Ženy i st.dorky vítězí


Starší dorostenky si v pohodě poradily s HC Plzeň, když ženy vydřely vítězství nad výborným Tachovem…

Se dvojnásobnou pomocí mladších dorostenek a bez Aničky Vaďákové, ale s velkou chutí, se starší dorostenky „pustily“ do Západočešek, a bylo se na co dívat. Jen díky chvilkové nesoustředěnosti v obraně skóre v jejich prospěch nenarůstalo rychleji. Důležité bylo, že k zápasu přistoupily zodpovědně a pořádně si ho užily.
Trenér Ruda Šimon se aspoň dobře naladil na důležitý zápas žen.

DHK Pardubice – HC Plzeň 24: 19 /14:11/

Sestava a branky:
Říhošková Nela
Barbora Fašková 2, Veronika Víšková 3, Lenka Bartůňková 4, Markéta Dutková 3, Nikola Dufková 3, Michaela Plívová 3, Čechová Kristýna 2 a Pfeiferová Viktorie 4.
Vedoucí týmu Ota Bartůněk…

Asi poslední těžký zápas sezóny čekal na naše ženy v duelu s Tachovem. Při současné formě většiny hráček byl výkon domácích založen na bojovnosti a nasazení. A to je, světe div se, zdobilo celý zápas. Takže i přes mnoho chyb a nedobré obraně si dva body hráčky zaslouží.
„No konečně. Když se nedaří herně, je potřeba do hry dát srdíčko a bojovat o každý míč. A to bylo dnes v nafukovače od našich hráček vidět, což nám přineslo dva body.“ Říká trenér Ruda Šimon.

Příští víkend hrají dorostenky v Ostravě Zábřehu a ženy zajíždí do Turnova.

DHK Pardubice – Slavoj Tachov 28: 26 /13:12/

Sestava a branky:
Stanislava Zdarsová
Vápeníková Veronika 1, Stejskalová Michaela 8, Kutíková Markéta 2, Uhlířová Markéta 1, Seibertová Michaela 2, Fašková Barbora, Pekárková Adéla 2, Březovjáková Lucie 4, Hainzová Aneta 3,Kutílková Lucie 2, Dutková Markéta 1 a Novotná Pavlína 2
Vedoucí týmu Ota Bartůněk…

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit