Astra stoprocentní

Na Astře 29 : 19, respektive 27 : 20...

Jedničku s hvězdičkou pouze mladší dorostenky…


Zatímco mladší dorostenky s přehledem porazily poslední Bělou pod Bezdězem, torzo starších dorostenek po statečném boji nestačily na Astru Praha. Stejný scénář měl zápas žen s Astrou.


Starší dorostenky ve svém prvním zápase postrádaly brankářku, která je měsíc mimo republiku, takže do branky se musela postavit hráčka Bára Fašková. Do pole zbylo šest hráček, takže je posílila jedna mladší dorostenka. Ta bohužel musela hrát celý zápas, protože i z těch málo, dvě hráčky nemohly hrát naplno ze zdravotních důvodů. Takže se jim podařilo domácím vzdorovat pouze první poločas. V druhém jim už docházely síly, takže prohra o deset byla nakonec milosrdná.


Družstvo žen na tom bylo ještě hůř. Měly sice brankářku, ale výron v kotníku ji značně omezoval. Do Prahy přijelo pouze šest hráček, z dvanácti. Trenéři Ruda Šimon a Jarda Dostál sice kádr doplnily dorostenkami, ale ty měly v nohách těžký zápas, takže větší tíha ležela na šestici žen. A scénář byl stejný jako u dorostenek. Tentokrát ale domácím vzdorovaly o trochu déle, ale síly nakonec došly, takže prohra byla na světě. Pokud bude tento trend pokračovat, máme štěstí, že se z druhé ligy nepadá…
Níže v zápisech vše podstatné…

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit