Písek pokořen

DHK Pardubice - Sokol Písek B 26 : 23 /14:11/


Velký optimismus a chuť k zápasu všech hráček bylo předzvěstí dobrého výkonu i výsledku. Když se to spojí s velkou disciplínou, je z toho důležité vítězství.
Ve dvacáté minutě naše hráčky prohrávaly o dvě branky, a to se trenérům Jardovi Dostálovi a Rudovi Šimonovi moc nelíbilo, takže přišel time-out a malinké „mytí hlav“, které vedlo k vítězství 7:1 v závěrečné desetiminutovce.
V druhém poločase naše hráčky s přehledem kontrolovaly hru a dokázaly své vedení zvýšit i na rozdíl sedmi branek. A jen díky polevení v závěru, což trenéry namíchlo, byl konečný stav jen o tři branky v jejich prospěch.
„Jsem nějak tak tušil, že dnes nemůžeme prohrát. Po výkonu v Ústí a po doplnění sestavy, ale hlavně z holek čišela obrovská chuť vyhrát. A ke všemu i poslouchaly, trakže s Jardou nám nezbývá nic víc, než jim poděkovat a hurá do dalších bojů.“ Říká Ruda Šimon.

Podrobnosti níže v zápise...
Příští sobotu zajíždí hráčky na Astru Praha…

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit