"Stříbro" je doma

TJ Slavoj Tachov - DHK Pardubice 23 : 24 /13:15/

Poslední zápas sezóny v dalekém Tachově byl pro naše děvčata bojem o druhou příčku. Pouze remíza a vítězství ji totiž zaručovaly. V sestavě chyběla pouze zraněná Talacková Tereza, takže trenér Ruda Šimon měl k dispozici kompletní kádr. Negativem byl fakt, že před zápasem byla šestnáctidenní pauza bez tréninku. A to se dost na hře dívek projevovalo.
Takže to musela nahradit bojovností. Po celý zápas bylo naše družstvo ve vedení, které ovšem nepřesáhlo tři branky. V posledních deseti minutách se podařilo domácím, hnaným bouřlivým obecenstvem, nejen skóre srovnat, ale vést o dvě branky. Jenže v nervózním závěru plném vyloučených na obou stranách měly lepší nervy naše dívky a těsné vítězství si zasloužily.

Jsem rád, že se holkám podařilo vyhrát. Za přístup a nasazení po celou sezónu si to druhé místo zaslouží.“ Řekl po utkání trenér.

Po týdnu volna čeká hráčky příprava na další sezónu.

Sestava a branky:
Zdarsová Stanislava
Kutílková Lucie 1, Hainzová Aneta 7, Stejskalová Michaela 7, Kutíková Markéta, Novotná Pavlína 1, Březovjáková Lucie, Řeháková Veronika 8, Lévai Kateřina, Srpová Klaudie 1, Pekárková Adéla a Uhlířová Markéta..

Ostatní výsledky a konečnou tabulkou najdete ZDE...

Míša STEJSKALOVÁ je nejlepší střelkyní soutěže 2.ligy žen západ se 157 brankami. GRATULACE...
V poslední zápase ale neproměnila tři sedmičky, takže ji o tři branky uniklo i vítězství střelkyň sedmimetrových hodů, když jich na svém kontě má padesát...

Deset hráček stávajícího kádru je bývalými studentkami Sportovního gymnázia v Pardubicích.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit