Víkendová házená

Poslední liové zápasy a mládež do Plzně...V závěrečném kole ligových soutěží se představí v hale na Dukle proti ženám Strakonice a dorostenky změří své síly s Porubou. Kompletní mládež odjíždí do Plzně na „Šulcák“.

O půl jedné se představí mladší dorostenky v posledním zápase s družstvem Sokola Poruby. Soupeřky jsou na pátém místě tabulky se šestnácti body. Naše družstvo na předposledním s pěti. Po dobrých výkonech v posledních zápasech trenér Ruda Šimon očekává dobrý zápas. K dispozici bude mít všechny hráčky, takže se snad „rozlučka“ se sezónou povede.
Sestava na neděli.
Zdarsová
Kutílková, Kutíková, Řeháková, Pekárková, Phanová, Novotná, Šmahelová, Jirásková M., Sankotová, Saisová, Vaňková, Ševčíková a Lévaiová.
Vedoucí Blanka Marečková.

Jak dopadl zápas na podzim, najdete ZDE

Dvě hodiny po dorostenkách sehrají poslední zápas i druholigové ženy. Soupeřkami jim bude družstvo ČZ HBC Strakonice 1921, které je šest bodů a o jednu příčku před našimi hráčkami.
„Pokud si naše hráčky udrží formu z předešlých zápasů, mohly bychom se dočkat pátého vítězství v řadě. Ale počkejme si na neděli.“ Říká trenér Ruda Šimon před utkáním.
V zápase mu bude chybět zraněná Vlasáková a Talacková. Takže sestava je následující:
Lišková
Březovjaková, Sekerková T., Hainzová, Jirásková E., Jirásková K., Uhlířová P., Uhlířová M., Mikolášková a Stejskalová.

Jak dopadl zápas na podzim, najdete ZDE

Oba zápasy řídí pardubičtí rozhodčí Vlk Vlastimil aSemerád Jiří.


V pátek odjíždí naše mini a mladší žačky do Plzně, kde se jako už tradičně zúčastní 22. ročníku memoriálu Karla Šulce.
Trenéři mladších žaček Petr Voženílek a  Bartůněk Ota podrobnosti nedodali a trenéři minek Zemek Vladimír, Voldán Petr, Vávra Pavel aChaloupka František aspoň prozradili nominaci.

Na  turnaj  do  Plzně  jsou  nominovány  tyto  hráčky:
Ročník  2002  6 + 1 :   Voženílková  Michaela,  Slabá  Monika, Kačerová  Lucie,  Sankotová  Petra,  Pfeiferová  Viktorka,  Tatarová  Tereza,  Říhošková  Markéta,  Mazuchová  Eliška. 
Ročník  2003  4 + 1 Muschalková  Aneta,  Pejchová  Lenka,  Tatarová  Veronika,  Václavková  Viktorka,  Smejkalová  Tereza,  Voženílková  Petra,  Nevečeřalová  Nikola
Ročník  2004-2005-2006  4 + 1: Schauerová  Maruška,  Křtěnová  Nikola, Raušerová  Nikola,  Smejkalová  Lenka,  Kačerová  Pavla,  Reimanová  Ema,  Stodolová  Lucie,  Králová  Tereza.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit