O víkendu na Duklu

Ženy s Ledčí a dorky s Jindřicháčem. Minky do Prahy.

 

Předposlední představení ligových družstev v domácím  prostředí se koná v neděli od půl jedné, když ženy hostí Ledeč nad Sázavou a od půl třetí, když změří síly mladší dorostenky s Jindřichovým Hradcem. Vše se odehraje v nafukovací hale na Dukle.
Minižačky  ročník  2003,  2004  a  mladší  hrají turnaj  4+1  v  Praze  ZŠ  Zárubova. Podrobnosti trenéři nedodali.

Družstvo žen se momentálně veze na vítězné vlně a všechny hráčky by se chtěly vést i po zápase s Ledčí. Ta je momentálně tři příčky za nimi se ztrátou tří bodů. Trenér Ruda Šimon ale bude postrádat Vlasákovou v brance a Talackovou v poli. Prvně jmenovaná má pohmožděné krční obratle a minimálně týden nebude k dispozici a druhá po nepříjemném úraze na tréninku, kde si šlápla na míč, už do konce sezóny do hry nezasáhne.
I tak by se měly hráčky o body „poprat“ a potěšit svou hrou své příznivce.

V brance se objeví Lišková a Cvingráfová. V poli pak Březovjaková, Hainzová, Jirásková E., Jirásková K., Uhlířová P., Uhlířová M., Mikolášková a Stejskalová.
Jak vypadal zápas na podzim, najdete ZDE

 

Mladší dorostenky po týdenní pauze čeká zápas, který může v případě vítězství naše družstvo posunout na předposlední příčku tabulky. Trenér Ruda Šimon má k dispozici všechny hráčky, mimo nemocné Phanové, ale to v podstatě nic neznamená. Jejich momentální tréninková morálka je na bodu mrazu. Zajímá je vše možné, jen ne trénink. Takže výsledek a předvedená hra je na vážkách.

V brance bude Zdarsová a na hřišti Kutílková, Kutíková, Řeháková, Pekárková, Novotná, Šmahelová, Jirásková M., Saisová, Sankotová, Vaňková, Ševčíková a Lévaiová.
Vedoucí Blanka Marečková.
Jak vypadal zápas na podzim, najdete ZDE

Oba zápasy řídí dvojice rozhodčích Vaněček Zdenda a Kábrt Radovan.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit