O víkendu na pilno

Čtyři družstva vyjíždí za body...

 

V sobotu mladší žačky do Ledče a dorky do Zlína a v neděli minižačky do Prahy a ženy do Tachova. Takový je program na tento na nadcházející víkend.


Mladší dorostenky v sobotu zajíždí do Zlína, kde sehrají další prvoligový zápas. Domácí družstvo je momentálně na druhé příčce, a tak naše hráčky nečeká žádná procházka růžovým sadem.
Trenér Ruda Šimon nebude mít k dispozici nemocné, či zraněné Novotnou, Šmahelovou aSaisivou.

Předpokládaná sestava je tedy:
Zdarsová
Kutílková, Kutíková, Řeháková, Pekárková, Phanová, Jirásková M., Sankotová, Vaňková a Ševčíková a Lévaiová.
Vedoucí Blanka Marečková.

Jak vypadal zápas na podzim, najdete ZDE

 

Trenér Petr Voženílek k „desetiboji“:
„V sobotu se naše družstvo mladších žákyň zúčastní regionální kvalifikace házenkářského desetiboje ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou. Spolu s námi jsou v této kvalifikaci družstva Jiskra Havlíčkův Brod a DHK Žirovnice. Po dohodě se tato kvalifikace pořádá v místní hale právě proto, abychom hráli na neutrálním území a především vzhledem k přijatelné vzdálenosti, prostě uprostřed.
Družstvo odjíždí v počtu 12 hráček + 2 brankářky a to ve složení: Kristýna Voltnerová a Renata Nováková, hráčkyBarbora Voldánová, Barbora Faš ková, Michaela Plívová, Lenka Bartůňková, Anička Vaďáková, Šárka Kosková, Karolína Tláskalová, Nikola Dufková, Nela Říhošková, Michaela Voženílková, Valentýna Kurková, Markéta Dutková.“

Organizátoři připravili tento program 
8:30 Porada vedoucích družstev, trenérů, pořadatelů a rozhodčích
9:00 Rychlý běh (pořadí družstev 1, 2, 3)
9:30  Utkání 1 – 2 (osobní obrana 1 x 10 min, shot-out, hra 1 x 20 min)
10:30 Přesná střelba, pětiskok (pořadí družstev 3, 2, 1)
11:30 Utkání  2 – 3 (osobní obrana 1 x 10 min, shot-out, hra 1 x 20 min)
12:30 Hod míčem, překážková dráha (pořadí družstev 1,2,3)
13:30 Utkání 1 – 3 (osobní obrana 1 x 10 min, shot-out, hra 1 x 20 min)
14:30 Organizační schůzka, vyhodnocení a vyhlášení výsledků

 Házenkářský desetiboj je soutěž pro nejlepší družstva mladšího žactva v deseti disciplínách. Je to soutěž, ve kterém družstvo, chce-li být nejlepší, musí prokázat svoje schopnosti nejen v utkání v házené, ale zároveň musí být dobrý i v ostatních, vesměs individuálních disciplínách. Záleží tedy na každém jednotlivci na každém výkonu na každém pokusu každého hráče. Tím je soutěž zajímavá pro všechny hráče a jen ten tým, který má dobré všechny hráče se může pyšnit titulem „Mistr České republiky v házenkářském desetiboji.

Podrobný popis házenkářského desetiboje najdete v příloze článku.


Až tři sta kilometrů musí cestovat druholigové ženy na zápas s Tachovem. A čeká je soupeř, který je na druhém místě tabulky, tudíž velmi kvalitní. I když jsme v podzimním zápase v domácím prostředí zvítězili, bude to tentokrát o mnoho těžší. Dobré je, že se hráčky na zápas těší a chtějí z té dálky nějaké body přivést. Jaká bude realita, uvidíme v neděli.

Předpokládaná sestava.
Lišková
Uhlířová M., Uhlířová P.,  Stejskalová, Talacková, Mikolášková, Hainzová, Jirásková E., Jirásková K. aBřezovjaková.
TrenérRuda Šimon a vedoucí Blanka Marečková.

Jak vypadal zápas na podzim, najdete ZDE... 

 

V  neděli  17.3.2013  se  koná  turnaj  minižaček  v  Praze  Chodově.  Tohoto  turnaje  se  zúčastní  dvě  Pardubická  družstva.  Pardubice  C  ročník  2003  a  Pardubice  D  ročník  2004  a  mladší.
 
Trenéři Zemek Vladimír, Petr Voldán, František Chaloupka a Pavel Vávra.  

 

Attachments:
Download this file (Regionální kvalifikace HD.doc)Regionální kvalifikace HD.doc[ ]103 kB

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit