O body "doma"

Ženy hostí Kobylisy Praha a dorostenky V.Meziříčí...

 

V půl jedenácté a v půl jedné se představí naše ligová družstva v neděli v nafukovací hale na Dukle. Dorostenky hostí Velké Meziříčí, když ženy Kobylisy Praha.

V družstvu žen je po zdravotní stránce vše v pořádku. Ale o připravenosti na zápas se takto mluvit nedá. Jako vždy na úterním tréninku „nikdo“ a ve čtvrtek i „mrtvé“ duše. Proto se trenér Ruda Šimon zase bojí, že ani tentokrát, i přes „hecnutí“ hráček, bude zisk bodů velmi těžký. To i proto, že soupeřky disponují širokým a zkušeným kádrem, který okupuje s patnácti body pátou příčku tabulky.

V brance bude Cvingráfováa Vlasáková. V poli pak Uhlířová M., Uhlířová P., Stejskalová, Talacková, Mikolášková, Hainzová, Jirásková E., Jirásková K. a Březovjaková.

 

Mladší dorostenky čeká soupeř z jihu Moravy, který určitě má velké kvality a výkonnost. Dokladem je čtvrté místo v silné konkurenci. Naše hráčky s tímto družstvem pravidelně hrají v přípravě. Naposledy se nám dokonce podařilo zvítězit. Jak to bude tentokrát, budeme vědět až v neděli po obědě.
Trenér Ruda Šimon bude postrádat nemocnou Novotnou, ale jinak jsou hráčky v pořádku, takže se budou moci pokusit o zisk nějakého toho bodíku.

V brance se objeví Zdarsová. Na hřišti pak Kutílková, Kutíková, Pekárková, Řeháková, Phanová, Lévaiová, Saisová, Jirásková M., Šmahelová, Sankotová, Vaňková a Ševčíková.
Vedoucí Blanka Marečková.

Oba zápasy řídí dvojice rozhodčích z Prahy Artl Jaroslav a Černý Michael.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit