Mládežnický víkend

Dorostenky na Hanou a minky do metropole...

Takže po čtrnáctidenní pauze se do ligových bojů zapojí i mladší dorostenky. A na „rozjezd“ je čeká lídr soutěže, družstvo Olomouce. Na házenkářských kolbištích se o víkendu představí i naše mládež. Konkrétně v sobotu a v neděli  minižačky v Kobylisích.

Na Hanou v neděli odjíždí naše mladší dorostenky v roli outsidera, ale s odhodláním si zase po pauze zahrát a neprodat svou kůži lacino. Už v postavení v tabulce, kdy druhá Olomouc má před námi náskok sedmnácti bodů, dává tušit, že dovést nějaký ten bod bude přinejmenším těžké. A to ještě bude trenér Ruda Šimon postrádat Novotnou a Saisovou, když nejistý je start i Lévaiové, Ševčíkové aPhanové. Dívky dělají vše pro to, aby se daly dohromady a své kolegyně podpořily.

V brance bude Zdarsová a v poli „snad“ Kutílková, Kutíková, Pekárková, Řeháková, Phanová, Lévaiová, Jirásková M., Šmahelová, Sankotová, Vaňková a Ševčíková.
Vedoucí Blanka Marečková.
Jak vypadal podzimní zápas, najdete ZDE


V sobotu vezou trenéři Chaloupka Václav, Zemek Vladimír, Voldán Petr aPavel Vávra na mistrovský turnaj do Prahy Kobylis dvě družstva minižaček ročníku 2003 a mladší. Těžko říci, kdo se těší více. Zda trenéři, či hráčky. Po zimní pauze je to ale pochopitelné.

V neděli do Kobylis odjedou minižačky ročníku 2002 a mladší a na této „poutii“ je doprovodí trenéři Zemek Vladimír aVoldán Petr. Tento turnaj není mistrovský, ale i tak vítězství, či medailové umístění by našim šikovným hráčkám nemělo ujít.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit