Ligová příprava

Dorostenky do V.Meziříčí a ženy do Turnova

Týden před ligovou sezónou si svoji formu a výkonnost prověří o víkendu jak prvoligové dorostenky, tak i druholigové ženy. V sobotu dorostenky sehrají turnaj ve Velkém Meziříčí a ženy v neděli v Turnově.

Mladší dorostenky tráví po intenzivní přípravě týden na zimním soustředění v Orličkách v Orlických horách. Po pátečním návratu ráno vyrazí do „Velmézu“ kde je čeká pět půlhodinových zápasů s kvalitními družstvy. Mimo domácích hráček je prověří ještě dívky z Jindřichova Hradce. A to jak mladší, tak starší dorostenky. Dále dívky ze slovenského HK Piccard Senec a starší dorostenky Astry Praha.

„Jsem zvědav, jak se na hráčkách projeví letošní zimní příprava. Začali jsme fyzičkou a částečně i herní přípravou a zimní soustředění jsme vložili ke konci přípravy. Hráčky jsou zdravé a natěšené, takže se necháme s vedoucí překvapit.“ Říká před turnajem trenér Ruda Šimon.

Předpokládaná sestava:
Zdarsová
Kutílková, Novotná, Pekárková, Kutíková, Řeháková, Phanová, Jirásková M., Sankotová, Šmahelová, Lévaiová, Vaňková a Saisová.
Vedoucí Blanka Marečková.


Druholigové ženy v neděli v Turnově, stejně jako mladší dorostenky, budou mít ve čtyřech zápasech možnost odhalit sobě a trenérovi Rudovi Šimonovi své nedostatky. Jejich příprava nebyla tak intenzivní, takže to bude pro ně asi těžké. Protože soupeři nejsou z nejlehčích. Čeká je domácí Turnov, béčko Mostu, Tatran Srřešovice a HC Háje. „Záhul“ to bude i proto, že se hraje dvakrát dvacet minut. Trenér věří, že to bude náročné, ale i užitečné pro obě strany.

Předpokládaná sestava:
Lišková a Vlasáková
Uhlířová M., Uhlířová P., Stejskalová, Talacková, Mikolášková, Hainzová, Sekerková T., Jirásková E., Jirásková K. a Březovjaková.
Vedoucí Blanka Marečková.


Rozlosování obou turnajů najdete v příloze.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit