Víkendová liga Vysočiny

V sobotu a v neděli 29.4. 2017 a 30.4.2017 naše mladší žačky a starší žačky sehrály další turnaje ligy Vysočina. Zatímco mladší žačky předvedly velmi dobrý výkon, starší žačky moc chválit nemůžeme.

Starší žačky
Starší žačky odjely v neděli 30.4.2017 do Ledče n.S. Trenéři během týdne přípravu zaměřili zejména na to, aby zvýšili psychickou odolnost týmu s omezením výkyvů kvality hry. To se však bohužel moc nepodařilo. Hned první zápas s Žirovnicí od začátku na tým padla deka, z čehož vyplynula jasná porážka. Naopak druhý zápas s týmem H. Brodu docela vyšel, týmy se přetahovaly ve vedení, ale konec byl šťastnější pro soupeřky. Pak následovalo „povinné“ vítězství nad domácím týmem z Ledče n.S. Bohužel pak následoval prvomájový dárek pro tým z V. Meziříčí v podobě velmi nečekaného odevzdání obou bodů. V prvním poločase trenéři nasadili mladší hráčky zejména ročníku 2003, které však do poločasu dostaly pětibrankový příděl (4:9). Poté nastoupily starší děvčata, ale ani ty už s tím i k svému překvapení nic neudělaly a ve V. Meziříčí mohli slavit na náš úkor.

Slova trenérů Petra Voženílka a Zdenka Herzána? „ Je to i pro nás záhadou, jak je možné je děvčata jeden turnaj odehrají jako z partesu, porazí všechny týmy a v dalším takto propadnou. Že by to byla ta ženská psychika? Přitom během týdne jsme se na to soustředili. No nic – děvčata si před odjezdem za odměnu za svůj výkon ještě hned na místě „zaposilovala“ a mají o čem přemýšlet. My na tom bude pracovat dále, aby 13.května v Turnově na posledním turnaji žákovské ligy výkon byl o něčem jiném“.

Výsledky: DHK Pardubice: Žirovnice 7:17, H. Brod 14:17, Ledeč n.S 16:12, V. Meziříčí 8:12

Sestava a branky: P. Voženílková (5), M. Friedlová (1), M. Slabá (7), T. Černá (1), T. Smejkalová I (5), A. Kolláriková, P. Sankotová (13), E. Herzánová (3), L. Hácová (3), S. Šnajdrová (6), T. Smejkalová, V. Pfeiferová (1)

Mladší žačky
Mladší žačky hrály o den dříve v Žirovnici. Byly si vědomy zdviženého prstu od trenérů kvůli prohře s týmem H. Brodu B na minulém turnaji a teď zahrály velmi dobře. Porazily jak týmy H. Brodu A i B. tak i tým V. Meziříčí a získaly do tabulky 6 bodů. Výsledky budou brzy vyvěšeny na odkazu níže:

Trenér Petr Voženílek k turnaji řekl: „ Převládá spokojenost. Tým ze Žirovnice je bohužel zatím ještě někde jinde, ale například oproti podzimu už to výsledkově je mnohem lepší. Jen tak dále.“

Sestava
T. Králová, L. Stodolová, P. Hepnarová, N. Kudrnková, M. Košťálová, K. Faltejsková, A. Vrbová, L. Valentová, A. Jánská

Výsledky a tabulka zde: http://vksh.chf.cz/?cmpid=1364&cmppartid=2714

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit