"Doma" na jedničku

Mladší žákyně doma zabraly

V sobotu 14.4.2018 odehrály naše mladší žákyně další z řady turnajů ligy Vysočina – tentokrát jsme týmy přivítali v naší nafukovací hale v Pardubicích. Hráčky chtěly odčinit poslední nepodařené vystoupení v Žirovnici, a to se jim podařilo. Až překvapivě snadno si na úvod poradily s týmem z H. Brodu. Poté sice podlehly suverénní Žirovnici, ale pak s přehledem porazily tým z Ledče.n.S. a po tuhém boji i V. Meziříčí. Na jaře tedy poprvé dokráčely za turnajovou bilancí 3 vítezství a 1 porážka.

Hodnocení trenérky Káti Bulíčkové je následující: „S výkonem a s výsledky mohu být spokojena. Díky tomu, že jsme turnaj sami pořádali, mohli jsme nastoupit s plnou lavičkou a vypomohly nám i 2 hráčky ročníku 2005. To vše bylo znát na výsledcích. Věřím, že v nastoupeném trendu budeme pokračovat i na dalším turnaji tuto neděli ve V. Meziříčí.“

Výsledky týmu DHK Pardubice:

DHK Pardubice – Jiskra Havlíčkův Brod 14:6, Slavoj Žirovnice 4:16, Ledeč n. S. 15:4, Sokol V. Meziříčí 13:11

Sestava a branky:

Anna Vrbová (10), Lucie Valentová, Viktorie Šedivková (1), Lenka Smejkalová (2), Kateřina Bulíčková (6), Karolína Hitschfelová, Vanesa Nadrchalová, Adéla Goláňová (11), Amálie Malinská (2), Nikola Křtěnová (13), Jesica Smolová, Natálie Kuricová, Adéla Jirásková (1), Adéla Ševčíková.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit