Pramínek se povedl

Patnáct družstev minižaček...

e dnech 17. – 18. 11. 2018 proběhl v nafukovačce na Dukle a v hale Univerzity Pardubice další ročník turnaje Pramínek CUP, který organizoval náš oddíl DHK Pardubice. Turnaj byl určen pro minižákyně ročníku 2008 a mladší hráčky. Turnaje se zúčastnilo 14 týmů, což ve výsledku bylo cca 170 hráček z celé ČR. Pro mnohé hráčky včetně těch z našeho týmu to bylo první seznámení s velkou házenou. K vidění byly pěkné a bojovné zápasy plné nadšení, elánu a velké radosti z každé dosažené branky či dobrého výsledku.
Pořadí:
1. TJ Sokol Písek A
2. Háje Praha
3. Astra Praha
4. Sokol Kobylisy II
5. Sokol Eutit Lázně Kynžvart
6. Handball club Milevsko
7. Slavia Praha 1
8. DHK Slavoj Žirovnice
9. HC Ivančice
10. TJ Sokol Písek B
11. Slavia Praha 2
12. DHK Pardubice
13. TJ Sokol Velké Meziříčí
14. TJ Turnov

Výsledky DHK Pardubice: Lázně Kynžvart 2:10, Slavia Praha 2 4:5, Velké Meziříčí 3:2, Sokol Písek A 2:12, Sokol Písek B 4:5, HC Ivančice 3:7, Slavia Praha 1 4:6, Slavoj Žirovnice 5:4


Sestava a branky: Adéla Jirásková (11), Jesika Smolová (5), Amálie Ondráčková (6), Veronika Vrbová (1), Veronika Valentová, Andrea Slavíková, Aneta Palaščáková, Lucie Shejbalová, Mia Römerová, Kristýna Blabolilová, Tereza Šrámková (4), Barbora Lédlová, Kateřina Faltejsková, Anežka Dvořáková, Eliška Vápeníková a Pavla Marčalová

Komentář trenérek:
Tento turnaj jsme braly jako zkušební, jelikož máme hodně nových holek, které hrají 2-3 měsíce a tudíž ještě neměly možnost si velkou házenou vyzkoušet. Proto jsme chtěly, aby se především seznámily s pravidly házené a zorientovaly se na hřišti. A to se nám, myslím si, povedlo. První zápas se holky rozkoukávaly, ale pak už jejich výkony měly poměrně vzestupnou tendenci. Nejlépe odehrály poslední nedělní zápas s Žirovnicí. Obrana docela fungovala, brankářka Anetka Palaščáková skvěle holky podržela, v bráně předvedla super zákroky. Jen v útoku bohužel holky moc nestřílely, což je škoda, ale aspoň víme, na co se v tréninku zaměřit. 😉 Nejlepší hráčkou družstva byla vyhlášena Amálka Ondráčková.

Chtěly bychom pochválit všechny holky za snahu a za předvedené výkony. Děkujeme za výpomoc holkám z přípravky. Také děkujeme fanouškům a rodičům, kteří vytvořili pro holky skvělou atmosféru a i všem pomáhajícím s organizací turnaje.🤗
Trenérky: Markéta Jirásková a Nicole Moravcová

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit