A co nejmenší?

Liga Vysočiny 4+1 v Žirovnici

I přes velkou marodku, jsme se v neděli 11.11. brzy ráno vydali novým autobusem do Žirovnice na turnaj, kde oba týmy čekalo 6 zápasů po 10 minutách. Pardubické holky mohly změřit své síly s hráči/hráčkami z Havlíčkova Brodu, Velkého Meziříčí, Kamenice nad Lipou, Žirovnice a Dolní Cerekve.

Sestava a branky:
Přípravka: Pája Marčalová (12), Terka Šrámková (15), Eliška Vápeníková (1), Natálka Pospíšilová, Mia Römerová (1), Kristýnka Blabolilová (2) a Lucka Shejbalová (1)
Minižačky: Áďa Jirásková (11), Amálka Ondráčková (10), Barča Lédlová, Jesika Smolová (17), Anetka Palaščáková a Andrejka Slavíková (1)

Tímto turnajem pro nás skončila podzimní část ligy Vysočiny. Celkově bychom chtěly oba týmy pochválit, za předvedené výkony. Obrana začala fungovat. Dívky pochopily, že házená není vybíjená a začaly své střely umisťovat do rohů branky, což přineslo ovoce, jak můžete vidět v počtu vstřelených branek. Opět to byla pro některé naše hráčky premiéra prvního zápasu, a i prvního gólu v jejich házenkářském životě, gratulujeme😊
Děkujeme rodičům hráček za podporu v hledišti, a i Petru Voženílkovi za odvoz a pomoc při trénování.🙂

Na závěr bychom Vás rády pozvaly na PRAMÍNEK CUP – turnaj v Pardubicích pro minižákyně ve „velké“ házené 6+1, který se koná tento víkend 17. 11. - 18. 11. 2018, a budeme se těšit, že nás přijdete podpořit.🤗
Trenérky: Markéta Jirásková a Nicole Moravcová

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit