Nejmladší v akci

Nedělní dopoledne 14.10. trávily naše nejmladší kategorie na domácím hřišti na Dukle.


Přípravka hrála proti Chrudimi, 1. HC Pardubice, Ledči n. Sázavou, Novému Veselí a Žďáru n. Sázavou. Minižákyně hrály proti stejným týmům, jen navíc i proti Dolní Cerekvi.

Sestava přípravky: Lehká Káťa, Goláňová Anetka, Pithartová Nelinka, Marčalová Pája, Faltejsková Káťa, Loučková Bára a Adélka, Procházková Adélka, Vápeníková Eliška a Marčal Filípek.
Sestava minižaček: Jirásková Aduš, Kurdzielová Kája, Valentová Verča, Vrbová Verča, Blabolilová Kristýnka, Rybová Valča, Ondráčková Amálka, Lédlová Barča, Tamelová Anežka, Dvořáková Anežka, Römerová Mia, Smolová Jesika, Shejbalová Lucka a Palaščáková Anetka

Holky odehrály 6 zápasů, jeden zápas trval 12 minut. Většinu zápasů hrály převážně proti klukům, takže to pro ně byla trochu změna, což ale vůbec nevadilo. Byl to domácí turnaj, střídačku jsme měly plnou, takže příšte bychom klidně mohly udělat 2 družstva minek, aby si všechny hráčky pořádně zahrály. Snad bude tolik hráček jezdit i na venkovní zápasy 🙂
Pořád je ještě na čem pracovat, zvlášť v obraně, ale i přesto je vidět velké zlepšení. Chceme pochválit všechny holky za bojovnost a dobré výkony.

Děkujeme všem fanouškům a rodičům, kteří přišli fandit!🤗

Trenérky: Markéta Jirásková, Nicole Moravcová, Lenka Bartůňková a Anna Vaďáková

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit