Sezónu začali i ti nejmenší

Turnaj mini a přípravek v Pardubicích...

V neděli 4.2. se v pardubické hale konal turnaj minižactva a přípravky. V obou kategoriích se zúčastnilo 6 týmů. Za přípravku: Dukla 4, Náchod A+B, 1. HC Pardubice, Chrudim a DHK Pardubice. Za mini: Chrudim, 1. HC Pardubice, Dukla 4, Náchod, DHK Pardubice a Kobylisy. Hrálo se na dvou hřištích, každý s každým. Výsledky se sice nepočítaly, ale na všechny hráče a hráčky čekala na konci sladká odměna, diplom a medaile.

Sestava
přípravka: Veronika Valentová, Veronika Vrbová, Kateřina Faltejsková, Aneta Palaščáková, Tereza Šrámková, Amálka Ondráčková
minižáčky: Viktorie Šedivková, Adéla Jirásková, Adéla Ševčíková, Natálie Kuricová, Jesika Smolová, Eliška Modlíková, Kristýna Plecháčová, Kateřina Kašparová a Vanessa Nadrchalová

Zhodnocení výkonu pardubických hráček od trenérek Jiráskové Markéty, Vaďákové Aničky a Bartůňkové Lenky: "I když to byl první turnaj po delší zimní pauze, tak holky předvedly bojovný výkon, sice to proti klukům nestačilo, ale bylo vidět, že se holky snažily, a to je hlavní. Máme ještě co pilovat, ale každopádně všem holkám děkujeme a děkujeme i rodičům za podporu v hledišti."

O rozhodování zápasu se postarali studenti a studentky Sportovního gymnázia Pardubice Kohoutová Veronika, Vacek Jarouš, Kutílek Honza, Niky Dufková, Kaněra Kryšti, Padvet Lukáš Matěj, Veverka Ondra, Vaňková Danča a Baruš Fašková.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit