Sbírání zkušeností

Nejmladší na 4+1 v Praze...


V sobotu 26. 3. 2017 se naše nejmladší hráčky opět po nějakém čase vypravily do Prahy, aby si zahrály házenou 4+1. Turnaj tentokrát pořádal Sokol Vršovice. Náš oddíl vyslal 2 týmy - Pardubice B, složený z minižaček, která ještě toho ve své kategorii moc nenahrály a Pardubice C, který tvořily děvčata v kategorii přípravka. S tím, že některá děvčata si zahrála v obou týmech. Oba týmy si zahrály 4 zápasy. Nutno říci, že mladším hráčkám turnaj vyšel lépe než jejím starším kolegyním.

Pardubice B
Hodnocení trenérek Nicole Moravcové a Jany Sudkové: „ S hrou ani s výsledky nejsme moc spokojeny. Turnaj ukázal, že je třeba pracovat prakticky na všem. Od obrany, hry 1 na 1, na rychlosti hry apod. Mrzí nás také, že děvčata neukázala více bojovnosti. Doufáme, že na dalším turnaji teď v neděli 2.4.2017 v Chrudimi se předvedou v mnohem lepším světle“.

Výsledky:
Pardubice B - Kobylisy B 3:10, Astra B 7:21, Slávia B 7:14, Háje B 7:10

Sestava a branky:
Ami Malinská (10), Áďa Ševčíková (1), Aduš Jirásková (3), Jess Smolová (1), Viki Šedivková, Vany Horáčková (8), Kája Hitschfelová (1)

Pardubice C
Jak turnaj hodnotí trenérky Nicole Moravcová a Jana Sudková? „Naopak tady nás děvčata docela mile překvapila. Zejména ta nejmladší odehrála velmi dobrý turnaj. V těchto zápasech děvčata dobře plnila úkoly trenérek a bylo vidět, že je hra i baví. I tady ale věříme v další zlepšení na víkendovém turnaji v Chrudimi“.

Výsledky:
Pardubice C – Chodov D 9:10, Sokol Vršovice E 11:7, Astra D 10:11, Slávia E 15:2

Sestava a branky:
Verča Valentová (5), Aduš Jirásková (15), Jess Smolová (17), Viki Šedivková (2), Sophi Matýsová (3), Terka Šrámková, Kája Hitschfelová (3)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit