V Turnově se tmelila parta

turnov

Mini žákyně se zúčastnily 4.prosince 2011 Mikulášského turnaje v házené

2.ročník Memoriálu Lubomíra France za účasti těchto družstev. TJ ASTRA PRAHA,TJ SOKOL KOBYLISY II,TJ SOKOL PÍSEK,SHK D-P PARDUBICE,TJ TURNOV A a TJ TURNOV B., který hrál mimo soutěž.

DSC_1657

Naše družstvo odjelo na turnaj o den dřív a navštívilo v Liberci dům plný atrakcí Babylon. Večer jsme se přemístily do Turnova.
No a ráno v neděli nás čekal první soupeř a to Sokol Písek. Hrálo se dvakrát dvanáct minut. Nebojácně jsme se do něj pustili a hned jsme vedli 2:0. Soupeř se však také rozehrával a my jsme přestaly dávat góly a poločas už vedl o branku. Tři neproměněné sedmičky byly toho důkazem a konečný výsledek prohra 4:7.
Druhý soupeř Sokol Kobylisy tradičně na nás vytasil „osobku" po celém hřišti a bylo zle. Statečně děvčata vzdorovala deset minut. Potom dá se říct nezvládly další průběh zápasu a výsledek mluví za vše 4:16. Smutně odešly do šatny, kde je trenéři vyburcovali na další zápas.[inset side=right]Děvčata zase více stmelila kolektiv, zahrála si a snažila se a za to jim patří poděkování[/inset]
Tady nás čekala Astra Praha s trenérkou Katkou Jamberovou, což pro nás bylo překvapení. Tady jsme už předvedli docela pěknou házenou, ale zase chyběla koncovka a my nemohli dát gól. A zase dvě neproměněný sedmičky. Tady se trenéři shodli, že jsme byli i o trochu lepší, ale bohužel hraje se na góly. Výsledek 2:6.
Čtvrtý zápas, a to Turnov A. Za našeho překvapení to najednou začalo děvčatům vycházet. Začaly padat branky i obrana se zlepšila a brankářka zachytala. První vítězství 6:1.
Poslední zápas Turnov B, který hrál mimo soutěž (ml. žákyně).Tady i přes prohru 4:6 děvčata sehrála se soupeřem vynikající zápas a trenéři začali být spokojeni, ale to už bohužel byl konec turnaje.
Celkově skončily děvčata na čtvrtém místě.Tento turnaj byl pro nás přínosem. Děvčata zase více stmelila kolektiv, zahrála si a snažila se a za to jim patří poděkování.
Trenéři Láďa Zemek, Petr Voldán a Petr Voženílek.

Sestava a góly:
Lucie Kačerová, Voženílková Michaela 10, Dufková Nikola 2, Sankotová Petra 4, Hácová Lucie, Kašáková Tereza, Křivková Barbora, Říhošková Nela 1, Slabá Monika, Tlaskalová Karolína 2, Friedlová Michaela.
Za družstvo byla vyhodnocená jako nejlepší hráčka Michaela Voženílková.

Pořadí turnaje: 1.Sokol Kobylisy,2.TJ Astra Praha,3.Sokol Písek,4.Pardubice,5.TJ Turnov A. Celkově pěkný turnaj .

Děvčata dostala dárky od Mikuláše a čerta. Poděkování také Davidu Hácovi, který nám pomohl bezpečně přemístit děvčata na turnaj.