Oblastní přebor minižaček...

Naděje v Brodě

Mistrovský turnaj v H.Brodě...
Naše dvě družstva se neztratila...
Reportáž od Petra Voženílka...

Pardubické naděje na mistrovském turnaji minižákyň v Havlíčkově Brodě.

Naše dvě družstva se v sobotu zúčastnila mistrovského turnaje, který pořádal oddíl házené Jiskra Havlíčkův Brod . Turnaj byl velmi dobře obsazen ve dvou kategoriích a to starší ročník 1998 -1999 a mladší ročník 2000 a méně.

Družstvo A sehrálo první utkání s domácími, než jsme se rozkoukali už to bylo 5:0, ale děvčata to nevzdávala. Začala bojovat a držet se soupeřem krok - výsledek 12:3 . Druhé utkání jsme sehráli s námi dosud neznámým soupeřem Hradce Králové (chlapci), které bylo ve výškové a fyzické převaze proto jsme podlehli 14:4. Tato převaha trvala i ve třetím zápase proti děvčatům z Ledče nad Sázavou. Měla být stejně stará, ale zřejmě tam teče jiné mléko výsledek 23:3! Konečně stejné družstvo nás čekalo ve čtvrtém zápase proti Havlíčkovu Brodu B, kde jsme se mohli prosazovat ve hře jeden na jednoho a to přineslo ovoce. Děvčata pocítila vůni výhry a výsledek 10:2 to potvrdil. Poslední dvě utkání nás čekal soupeř z Jičína A + B (chlapci), který měl jasnou herní převahu. Máme se co učit, výsledky mluví za vše 15:1 , 16:3 . Zhodnocení družstva je velmi pozitivní, proztože děvčata bojovala i přes nepříznivé skóre a to se cení !!!!

Družstvo B hrálo s posilami hráček Dubiny. První utkání jsme sehráli s chlapci Hradce Králové B. Od začátku to bylo vyrovnané, ale naše přesnější střelba nás přivedla k vítězství 10:7. Pochvala v šatně byla na místě a s chutí jsme šli do druhého zápasu proti domácím Havl. Brodu D(chlapci). Opět přesná střelba a hra jedem proti jednomu přinesl ovoce – výsledek 12:0. Třetí zápas nás čekala děvčata Havl. Brodu C. Potvrzeno lepšíme se zápas od zápasu – výsledek 15:3. Už jsme se viděli na bedně, ale z té nás sundalo družstvo chlapců Ledče nad Sázavou. Výšková převaha mluví jasně nemáme šanci 18:2 . Pátý zápas byl naprosto vyrovnaný branka střídala branku a tak jsme se usmířili s remízou 11:11. K poslednímu šestému zápasu jsme nastoupili proti nejmladším účastníkům turnaje družstvu Jičína C (chlapci ) , podle trenéra jim bylo pět let – úžasné. Zatáhli jsme obranu a čekali na chybu a tu po právu potrestali – výsledek 14:1 . „Béčko“ podalo soustředěný a kvalitní výkon, potvrzený výsledky tohoto turnaje.

Výsledky:

Havlíčkův Brod A – Pce A 12:3
Pce B – Hradec Králové B 10:7
Pce A – Hradec Králové A 4:14
Pce B – Havlíčkův Brod D 12:0
Ledeč A – Pce A 23:3
Havlíčkův Brod C – Pce B 3:15
Pce A – Havlíčkův brod B 10:2
Ledeč C – Pce B 18:2
Pce A – Jičín B 1:15
Pce A – Jičín A 3:16
Ledeč B – Pce B 11:11
Pce B – Jičín C 14:1

Branky: A
Kateřina Levaiová 11, Kateřina Stodolová 8, Kateřina Kvapilová 3, Lea Pluhařová 1, Táňa Nacu 1, Natálie Brauchli, Lucie Bláhová,

B
Edita Šmahelová 18, Markéta Jirásková 16, Pavla Sankotová 16, Barbora Voldánová 6, Lucie Říhová 2, Nikola Hrebenárová 1, Aneta Bohušová, Michaela Voženílková.

Trenéři Petr Voženílek a Petr Voldán

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit