To snad NE

1.36 Bohumín – DHK Pardubice 32 : 28 /17:9/

Obrácení Ferdyše Pištory v praxi…
Po krásném představení a příjemné výhře minulý týden v Praze proti druhému týmu soutěže Kobylisům se dnes v Bohumíně děly věci. Poslední tým v tabulce a bez bodu měl být určitě snadnější „kořistí“ , ale…
Konečně i s brankářkou a po tom vydařeném předchozím zápase asi holkám šly nosánky nahoru a k zápasu přistoupily, jako že to půjde samo. Ty vogo! NEŠLO! Osmnáctá minuta – 10:3 pro domácí. A naše trika naprosto suchá. A trenér Jarda Dostál na lavičce a Ruda Šimon v “hledišti“ se nestačili divit. To co je zdobilo minulý týden, bylo fuč a ambiciózní domácí hráčky naše „mistryně světa“ přehrávaly ve všech směrech. V druhé půli se hra trochu zlepšila, ale stačilo to pouze na prohru o čtyři.

„Tak to mě holky pořádně na….y!!! Co nejvíc nenávidím je laxní přístup a vypuštění zápasu. Byly chvíle, kdy jsem bohu spílal, že stvořil ženskou. Následky dnešního dne si holky ponesou samy." Tolik dost naštvaný trenér Ruda Šimon.

Za týden hrají holky s doma s H. Brodem…

Sestava a branky:
Říhošková Nela
Barbora Fašková 2, Veronika Víšková 6, Lenka Bartůňková 4, Markéta Dutková 7, Nikola Dufková 1, Anna Vaďáková 5, Michaela Plívová 3.
Vedoucí týmu Ota Bartůněk

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit