Obrat v závěru

DHK Pardubice – Sokol Kobylisy II 28 : 24 /13:14/

V druhém zápase dne chtěly starší dorostenky oplatit hostujícím hráčkám prohru z podzimu. Když v šestnácté minutě vedly o čtyři branky, měly k tomu dobře nakročeno. Soupeřky ale byly proti a za tři minuty vyrovnaly. Ba co! Šly do dvoubrankového vedení, které se v poločase „smrsklo“ na jednobrankové.
V začátku druhé půle holky rychle vyrovnaly a do deváté minuty to byl přetahovaná o jednu branku. Přišly chyby a soupeřky odskočily o tři branky, když do konce chybělo třináct minut. Co se dělo pak, dělá sport krásným. Osmi brankami v řadě domácí zápas rozhodly a potěšily nejen trenéra, ale i své věrné v hledišti.

„Stále platí, že hráčky nedokážou na hřišti plnit mé rady. Posledních deset minut jim ukázalo, že když to dokážou, mohou počítat s dobrým výsledkem.“ Řekl po zápase trenér Ruda Šimon.

Sestava a branky:
Nela Říhošková a Řezníčková Martina
Pavla Sankotová 5, Edita Šmahelová 9, Kosková Šárka, Dufková Nikola 1, Barbora Voldánová 1, Víšková Veronika, Barbora Fašková 5/2, Plívová Michaela 2, Lenka Bartůňková 1, Veronika Kohoutová a Dutková Markéta 4.
Vedoucí Ota Bartůněk.

Ostatní výsledky a Tabulku najdete ZDE...

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit