Poslední prověrka

Obě družstva dorostenek se představila ve „Velmézu“…


Mladší doplnila čtveřice starších žaček. Takže příprava, či prověrka výkonnosti byla pro trenéry zkreslující, ale i přes to byla užitečná. Holky sice všechno prohrály, ale ukázaly bojovnost a spoustu házenkářských dovedností.

Sestava a branky:
Aneta Muschálková a Tereza Smejkalová
Tereza Králová 3, Karolína Tláskalová 1, Michaela Frídlová 3, Petra Sankotová 12/1, Anežka Kolláriková 1, Tereza Smejkalová 6, Eliška Herzánová 4/1, Viktorie Pfeiferová 1, Lucie Stodolová 2/1, Anna Vrbová, Petra Hepnarová 1
Trenéři Petr Voženílek a Zdeněk Herzán

Výsledky: DHK Pardubice – V.Meziříčí 8:21, - Kobylisy 13:28, - J.Hradec 12:24

Starší bez tří hráček se rozehrávaly velmi pomalu. Podle trenéra týmu chybí jiskra a herní pohoda. A to je v rozehrané soutěži velký problém. Turnaj měl pomoci s tím něco udělat.jak se to povedlo?
Těžko, přetěžko se pracuje s týmem, který nedává do zápasů vše a i trochu víc, než je nutné. Zatím se mi nedaří hráčky přesvědčit, že hrají kategorii starších dorostenek, takže je potřeba hrát úplně naplno. Nerad, ale musím „přitvrdit“. Na nějaké to „ňu, ňu,ňu“ není teď prostor.“ Řekl po turnaji Ruda Šimon.

Sestava a branky:
Nela Říhošková
Pavla Sankotová 3/1, Kosková Šárka 1/1, Kohoutová Veronika 7/1, Dufková Nikola 4/1, Barbora Voldánová 5/1, Víšková Veronika 5, Plívovvá Michaela 3, Barbora Fašková 15/1, Lenka Bartůňková 2 a Dutková Markéta 4/1.

Výsledky: DHK Pardubice – V.Meziříčí 23:17, - Kobylisy 13:19, - J.Hradec 17:23

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit