Nabídka studia

Sportovní gymnázium 2019 / 2020

 

Chtěl bych Vám touto formou nabídnout studium na sportovním gymnáziu v Pardubicích. Studium je určeno pro začínající studenty gymnázia a i pro studenty dlouholetých gymnázií. Je také možný přestup z jakéhokoliv ročníku gymnázia. V prvé řadě si musíte uvědomit, že naše gymnázium je na stejné úrovni jako jiná gymnázia. Studenti co jej absolvují jsou dobře připraveni ke zkouškám na vysoké školy, a také jsou v mnoha případech na vysoké školy přijímáni. Naši studenti mají ale tu výhodu, že je jim umožněno se věnovat svému sportu pod vedením kvalifikovaných trenérů a v podstatně lepších podmínkách než mají kolikrát v oddílech. Využívají zařízení školy /posilovna, hala, sauna, masáže…/ zdarma.

Co se týká házené, trénují samostatně ve skupině házenkářů a házenkářek. Příklad tréninkových cyklů je uveden níže. Pokud není student /ka/ členem DHK Pardubice zůstává nadále členem mateřského oddílu. Pouze přes týden v odpoledních hodinách v těchto oddílech trénuje. Pokud dojíždí trénuje ve svém oddíle.
Je možné hostování v obou oddílech. DHK Pardubice je dívčí klub hrající dorostenecké ligy a ligu žen. 1.HC Pardubice je chlapecký klub hrající ligu mladších a starších dorostenců a ligu mužů. Mimo pardubičtí studenti mají možnost ubytování na domovu mládeže.

 

Myslím si, že pokud Váš syn, či dcera se nadále chtějí věnovat házené a při tom studovat, je toto pro ně jedna z nejlepších cest.

V případě zájmu volejte p.ŠIMONA Rudolfa na mob.: 604 313 066 nebo e-mailujte na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkuji Vám za pozornost, a doufám, že se pro naší školu
rozhodnete.

S pozdravem Šimon Rudolf – odborný trenér házené

Více najdete v příloze článku...

Video prezentace ZDE...