Špatná repre klubu

Házená J.Hradec - DHK Pardubice 36 : 23 /19:6/

Poslední zápas sezóny byl pro starší dorostenky spíš otravou, než aby se rozloučily s chutí. Hlavně první poločas se u nich ukázala v plné kráse nezmapovaná část ženského mozku. Před zápasem padala slova: „Užijeme si to, mákneme, nedáme nic zadarmo“ a jim podobná. Jenže na hřišti to vypadalo úplně jinak. Nezájem vítězil, chůze byl nejrychlejší pohyb a házená, jako sport se vytratila.

Trochu si „naběhly“ dívky v druhém poločase, když od trenéra Rudy Šimona vyslechly velkou kritiku. Najednou to byly zase házenkářky a remíza v druhé polovině hovoří za vše. Takže to znamená: KDYŽ SE MI CHCE, TAK HRAJU, KDYŽ NA TO S..U, TAK NA TO S..U…

„Za těch osmadvacet let jsem si na tyto ženské „výjevy“ zvykl, ale vždycky mě vytočí. Tři neděle holky nechci vidět a za tu dobu se rozmyslím, co bude dál“. Trochu naštvaný trenér.

Děvčata končí na pátém místě tabulky se ziskem 20 bodů a skórem 498:558, když deset zápasů vyhrály a deset prohrály.