Výborný závěr

DHK Pardubice – Sokol Písek 26 : 21 /10:10/

Po překvapivém vítězství na podzim v Písku, byl trenér Ruda Šimon zvědavý, jak se hráčky se Jihočeškami popasují v domácím prostředí.
Polovina poločasu byla dost vyrovnaná, když se pak podařilo domácím odskočit o tři branky a tři minuty do konce poločasu to vypadalo na dobré vedení do druhé půle. Jenže, jenže. Za tři minuty soupeřky vyrovnaly a v druhé půli se mohlo začít nanovo.
S „umytými hlavami“ začaly druhý poločas naše hráčky svižně a v osmé minutě to bylo opět o tři. Místo, aby hráčky náskok navyšovaly, tak nedávaly branky ani do prázdné branky a soupeřky, světe div se, vyrovnaly. Devět minut do konce a při stávající remíze začalo pravé galapředstavení domácích hráček. 6:1!!! To je výsledek posledních devíti minut. Co dodat!!!

Myslím, že zápas se musel líbit, i když na můj vkus si to holky dost komplikovaly. Hodně nám pomohl video rozbor podzimního utkání. Hlavně tedy v obraně. Takže u mě dobrý!“ Řekl trenér po zápase.

Příští víkend jedou dívky do Plzně, kde je čeká vedoucí celek soutěže…